+420 777 01 88 10 standakouba77@gmail.com
Vyberte stránku

Zakládání staveb od A do Z

Zajišťujeme zakládání staveb neboli stavbu základů pro domy, dřevostavby a sruby, garáže nebo bazény. Našich služeb můžete využít především v Praze, Kladně a celém Středočeském nebo také Jihočeském kraji. Specifikujte nám své požadavky a sjednejte si bezplatnou osobní prohlídku. Na jejím základě pro vás připravíme cenovou nabídku.

Pronajímáme mobilní jeřáby s vyškolenou obsluhou v Kladně, Praze a okolí. Zdarma také poskytujeme poradenství v rámci nasazení zdvihacího zařízení. Kontaktujte nás a pronajměte si spolehlivý mobilní jeřáb už od 680 Kč/hod.

Jak se staví kanadské sruby na klíč

Podílíme se na stavbě kanadských srubů. Technika výstavby spočívá v použití kulatin jako hlavního stavebního prvku. Kmeny jsou zbaveny kůry a jsou opracovány tak, aby nedocházelo k tvorbě mezer mezi kulatinou. Stavba srubu kanadskou technikou bez použití mobilních jeřábů s profesionální obsluhou není možná. Jeden kmen váží stovky kilogramů a je nutné uložit ho na své místo s maximální přesností.

Kanadská technologie patří mezi nejnáročnější výstavby srubových domů. Důležitou součástí stavby je také využití výkonné a spolehlivé techniky.